O nas

Krakowski Strych to miejsce w którym staramy się oferować oryginalne, niepowtarzalne elementy wystroju dla Twojego domu. Naszą inspiracją są m.in style: vintage, shabby chic, retro, prowansalski i rustykalny. Wiele z oferowanych produktów produkowanych jest ręcznie, niektóre pochodzą z niewielkich serii, które powstały w naszym warsztacie.

W ofercie Krakowskiego Strychu czasem pojawiają się także odnawiane przez nas meble. Przy ich zakupie możesz być pewny nie tylko wysokiej jakości, ale także niepowtarzalności. 

Pozostałe produkty w naszym sklepie są starannie dobierane. Przy ich selekcji zawsze zwracamy uwagę na odpowiedni styl i unikatowość. Niezwykle ważne dla nas jest, abyś mógł znaleźć u nas uchwyty do mebli, pojemniki, świeczniki, lampiony, lustra i inne dodatki do swojego wnętrza, których nie znajdziesz w sieciowym sklepie, a które nadadzą wnętrzu wyjątkowy charakter.

Od 2014 współpracujemy z hinduską pracownią wytwarzającą ręcznie uchwyty (gałki) do mebli, oraz ceramiczne i szklane klamki do drzwi w formie gałek. Produkowane przez naszego partnera produkty charakteryzują się bardzo wysoką jakością i atrakcyjnym wzornictwem.

Jesteśmy niewielką firmą rodzinną dlatego jednym z naszych atutów jest elastyczność. Jeśli interesuje Cię któraż pozycja z naszego asortymentu, ale chciałbyś ją zmodyfikować, lub szukasz jakiegoś wyjątkowego produktu napisz do nas, a zrobimy wszystko aby spełnić Twoje oczekiwania.